Aplikacje dla Windows Phone

Remote Control for Samsung TV

Aplikacja pilota zdalnego sterowania dla telefonów z systemem Windows, służąca do sterowania telewizorem Samsung Smart TV przy użyciu smartfonów z systemami operacyjnym Windows Phone 8.x lub Windows 10 Mobile. Teraz (od wersji 4.0.0.0) dostępna jest opcja automatycznej konfiguracji pilota!


Aplikację Remote Control for Samsung TV pobrano już ponad 290.000 razy. Dziękujemy!Przejdź do strony aplikacji w Sklepie Windows
SO TO SPEAK


Aplikacja do nauki języków obcych stworzona na zlecenie SoToSpeak Polska. Aktualnie zawiera 10 płatnych kursów językowych oraz bezpłatną wersję demonstracyjną. Nauka podzielona jest na etapy. Użytkownicy mają możliwość porównywania własnej wymowy z wymową lektorów oraz nauki pisowni i słownictwa języków obcych.


Przejdź do strony aplikacji w Sklepie Windows

NagChecker

Aplikacja do monitorowania stanu sieci, współpracująca z Nagiosem w wersji 3.x i 4.x. Jest to specjalistyczna aplikacja, głównie dla administratorów lokalnych sieci komputerowych LAN. Umożliwia sprawdzanie statusu hostów i usług sieciowych bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Przejdź do strony aplikacji w Sklepie Windows


Lab Control

Aplikacja do monitorowania i sterowania laboratoriami komputerowymi (niedostępna do pobrania). Pozwala na sprawdzanie czy komputery w obrębie laboratoriów komputerowych lub instytucji są uruchomione. Daje możliwość zdalnego uruchamiania, wyłączania oraz restartu komputerów w pracowniach komputerowych. Ponadto, we współpracy z aplikacją serwerową daje możliwość uruchomienia procesów przywracania obrazów systemu operacyjnego na wybranych komputerach z serwera obrazów.