Aplikacje Mobilne - Zrealizowane projekty

Remote Control for Samsung TV

Aplikacja pilota zdalnego sterowania dla telefonów z systemem Windows oraz Android, służąca do sterowania telewizorem Samsung Smart TV przy użyciu smartfonów z systemami operacyjnym Windows Phone 8.x lub Windows 10 Mobile oraz Android 4+. Teraz (od wersji 4.0.0.0 dla Windows) dostępna jest opcja automatycznej konfiguracji pilota! Wkrótce opcja ta zostanie dodana również dla telefonów z systemem Android.


Aplikację Remote Control for Samsung TV pobrano już ponad 350.000 razy. Dziękujemy!

Pobierz z Google Play
Od firmy MicrosoftPogoda w Toruniu

Aplikacja umożliwia pobieranie i odczyt aktualnych informacji meteorologicznych dla miasta Torunia.

W pełnej wersji dostępna jest także prognoza pogody na najbliższych 7 dni dla regionu toruńskiego.

Dzięki widgetom nie trzeba już uruchamiać aplikacji, aby zobaczyć podstawowe parametry pogodowe i prognozę na dziś i jutro (opcja prognozy jest dostępna w pełnej wersji). Wystarczy umieścić ikonkę na pulpicie.

Dane pochodzą z Obserwatorium Meteorologicznego Katedry Meteorologii i Klimatologii Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu.

Autor prognozy: Rafał Maszewski.

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za błędy w działaniu programu oraz za straty wynikłe z prognozy.

Pobierz z Google Play

Od firmy Microsoft
SO TO SPEAK


Aplikacja do nauki języków obcych stworzona na zlecenie SoToSpeak Polska. Aktualnie zawiera 10 płatnych kursów językowych oraz bezpłatną wersję demonstracyjną. Nauka podzielona jest na etapy. Użytkownicy mają możliwość porównywania własnej wymowy z wymową lektorów oraz nauki pisowni i słownictwa języków obcych.


NagChecker

Aplikacja do monitorowania stanu sieci, współpracująca z Nagiosem w wersji 3.x i 4.x. Jest to specjalistyczna aplikacja, głównie dla administratorów lokalnych sieci komputerowych LAN. Umożliwia sprawdzanie statusu hostów i usług sieciowych bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Przejdź do strony aplikacji w Sklepie Windows


Lab Control

Aplikacja do monitorowania i sterowania laboratoriami komputerowymi (niedostępna do pobrania). Pozwala na sprawdzanie czy komputery w obrębie laboratoriów komputerowych lub instytucji są uruchomione. Daje możliwość zdalnego uruchamiania, wyłączania oraz restartu komputerów w pracowniach komputerowych. Ponadto, we współpracy z aplikacją serwerową daje możliwość uruchomienia procesów przywracania obrazów systemu operacyjnego na wybranych komputerach z serwera obrazów.